Njihuni me bukuroshin e ri të Elon Musk
Njihuni me bukuroshin e ri të Elon Musk
30.09.2022 | 02:22
Shefi i Teslas, Elon Musk, njoftoi se makina Cybertruck, do të jetë rezistuese ndaj ujit dhe do të ketë kapacitetin të shërbejë si barkë.Ai shkroi në Twitter të enjten se kjo makinë do të mund të