Ronaldo i lumtur me kthimin e tij në fushë
Ronaldo i lumtur me kthimin e tij në fushë
20.01.2023 | 03:02
Ronaldo bëri paraqitjen e tij për herë të parë pas një muaji në një skuadër të kombinuar me futbollistët më të mirë të Al Nasr & Al Hilal all Stars ku ai ishte kapiten. Ronaldo shënoi dy gola

Cristiano Ronaldo u kthye për herë të parë pas një muaji në fushë të blertë duke shënuar dy gola në King Fahd Stadium në Riad të Arabisë Saudite.

Al Nasr & Al Hilal all Stars humbi nga skuadra e Lionel Messi me rezultat 5-4 PSG, megjithatë ishte një momenti i mirë ky që Ronaldo shënoi dhe ishte shumë i lumtur.

“Shumë i lumtur që do të kthehem në fushë dhe të shënoj gol. Me erdhi mirë që pashë disa miq të vjetër”, ka shkruar Ronaldo në Instagramin e tij.