Messi apo Ronaldo, Ozil bën zgjedhjen e tij
Messi apo Ronaldo, Ozil bën zgjedhjen e tij
12.01.2021 | 06:03

Mesut Ozil ka bërë zgjedhjen e tij mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

Mesfushori i Arsenalit u është përgjigjur pyetjeve në profilin e tij në Twitter,

“Messi e ka dëshmuar veten se është njëri nga më të mirët në Spanjë, por Ronaldo ka qenë gjithmonë më i miri në çdo vend ku ka luajtur” – tha Ozil.

Ai gjithashtu deklaroi se dëshiron të luajë në dy vende para se të pensionohet, në Turqi dhe SHBA.