Shyhrete Behluli feston ditëlindjen
Shyhrete Behluli feston ditëlindjen
11.01.2021 | 08:30

Shyhrete Behluli u lind me 10 janar të vitit 1962 dhe sot ajo po mbush 59 vjet.

“Te dashur miq, sot e kam ditelindjen. Dua qe te ndaj prej se largu me ju kete embelsire.Ju falenderoj te gjitheve per urimet qe me beni gjithmonë”, shkroi ajo në Instagram duke publikuar një fotografi të saj.