Sevdai Radogoshi publikon foto me bashkëshorten
Sevdai Radogoshi publikon foto me bashkëshorten
13.01.2021 | 07:17

Aktori i njohur kosovar ka pozuar pranë gruas.

Sevdai Radogoshi është duke e kaluar këtë të diele me familjen e tij.

Në Instagram ka publikuar postime por në të njëjtën kohë ka zgjedhur edhe një imazh me gruan e tij.

Aktori i ka bërë tag dhe siç shihet në imazh kanë pozuar të lumtur pranë njëri-tjetrit.