Meghan Markle shfaqet duke qarë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth
Meghan Markle shfaqet duke qarë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth
20.09.2022 | 02:35

Meghan Markle shpërtheu në lot derisa ishte pranë arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II.

Dukesha e Sussex-it u pa duke fshirë lotët gjatë momentit emocional teksa qëndronte pranë Camilla, bashkëshortes së Mbretëreshës, Kate, Dukeshës së Kembrixhit dhe fëmijëve të saj, Princit George dhe Princeshës Charlotte, shkruan DailyMail,

Njerëz të shumtë po presin në radhë për të mbërritur te Kështjella Windsor.

Windsor, vendi ku mbretëresha kaloi aq shumë nga koha e saj gjatë gjithë jetës së saj, do të jetë vendi i saj i fundit i pushimit.