Futbollisti i Kosovës çel bunar uji në Tanzani
Futbollisti i Kosovës çel bunar uji në Tanzani
12.01.2021 | 06:07

Mesfushori i Kosovës, Florent Muslija ka bërë një gjest që është për t’u duartrokitur. Ai ka hapur bunar uji në Tanzani.

Muslija në profilin e tij në Instagram publikoi një fotografi, ku shiheshin vendasit e Tanzanisë duke e falënderuar për këtë veprim.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Përndryshe, Florent Muslija aktualisht luan për ekipin e Hannoverit në Gjermani dhe gjithashtu është pjesë e ekipit të Kosovës.