Fatmir Makolli ia dhuron Dua Lipës një çifteli
Fatmir Makolli ia dhuron Dua Lipës një çifteli
11.08.2022 | 02:59

Rapsodi kosovar Fatmir Makolli, ia ka dhuruar një çifteli këngëtares me famë botërore, Dua Lipa.

Makolli, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se në ditën e lindjes së tij, kishte privilegj dhe kënaqësi t’ia dhuronte Lipës çiftelinë.

“Rastisi që në datëlindjen time, të kem edhe nji privilegj dhe kënaqësi që në lokalet e Hotelit Swiss Diamond, yllit botërorë të muzikës, Dua Lipa, t’ia dhuroj një çifteli”, ka shkruar Makolli.