Edona shfaqet me stil në fustan të bardhë
Edona shfaqet me stil në fustan të bardhë
22.09.2022 | 03:20

Këngëtarja Edona Llalloshi është paraqitur ekstravagante me një fustan të bardhë

Këngëtarja, e cila është martuar dhe ka edhe fëmijë, është dukur në formë të mirë dhe si një vajzë e re.

Teksa ajo ka pozuar në këtë fustan, ka shkruar “Në të bardhë”.

Kujtojmë së në këto foto ajo ka pozuar në një vend luksoz teksa në një foto shihet e shoqëruar nga vëllai i saj.