Dua Lipa publikon foto nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim
Dua Lipa publikon foto nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim
09.08.2022 | 06:46

Ditët që i kaloi në Prishtinë në kuadër të festivalit “Sunny Hill” këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa i ka quajtuar ditë të paimagjinueshme.

Në rrjetet sociale, Dua ka shpërndarë disa momente të veçanta nga “Sunny Hill”, ku shfaqet së bashku edhe me të motrën, Rinën dhe të vëllanë, Gjinin.

“Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim”, ka Dua në Instagram.