“Ditëlindja e parë pa ty babë”, fjalët prekëse të djalit të Cimës
“Ditëlindja e parë pa ty babë”, fjalët prekëse të djalit të Cimës
15.07.2021 | 08:49

Humoristi, Rasim Thaçi – Cima, vdiq para pak muajsh e të shumta ishin ngushëllimet dhe fjalët e ndjera nga shumë fytyra publike.

Ditën e djeshme i ndjeri kishte pasur ditëlindjen e me këtë rast nuk kanë munguar as fjalët emocionuese që familja e humoristit kishin shkruar.

Ajo që morri më së shumti vëmendjen ishte një foto që kishte postuar djali i tij Artan Thaçi.

“Ditëlinjda jote e parë pa ne” – kishte shkruar Artani përkrahë fotos.