Spinaq me djathë të ngrohtë
Spinaq me djathë të ngrohtë
31.05.2023 | 05:58
Përbërësit:– 1 kg spinaq,– 1 qepë,– 2 thelpinj hudhre,– 150 ml ajkë,– 150 g kaçkavall,– 1 lugë vaj,– kripë, piper.Përgatitja:Spinaqin e lajmë dhe e grijmë, presim hudhrën imët. Në tenxhere nxehim